Види резервуарів для нафтопродуктів

14 серпня, 16:46

Заправка автономних систем


Зростаюча популярність автономних систем газифікації вимагає розвитку маршрутів доставки необхідного для їх роботи палива, а також резервуарів для зберігання і перевезення різних нафтопродуктів. І, якщо для роботи нафтопродукти повинні бути в газоподібному стані, то їх транспортування і зберігання виробляються виключно в зрідженому вигляді.




 Це відбувається з кількох причин:


  • в зрідженому стані речовини мають набагато більш високу щільність, в одну цистерну поміщається в рази більший обсяг палива (в залежності від виду газу, цей коефіцієнт може становити 500-600); 
  • рідкий стан не є вибухонебезпечним, хоча і потрібен постійний контроль; 
  • в разі витоку її набагато легше виявити.


 Транспортування газу може здійснюватись за допомогою трубопроводу. У таких випадках немає необхідності в установці устаткування для скраплення і регазифікації, але провести його вдається далеко не скрізь. Складнощі можуть виникнути як з технічною частиною, так і з географічних причин (особливості місцевості, на території іншої країни).


 Тому для перевезення використовуються різні види транспорту:


  • морської або річкової - вантажні судна з відповідною вантажопідйомністю та комплектацією; 
  • автомобільний - спеціальні фури; 
  • залізничний - цистерни встановлюються на платформах за допомогою спеціальних конструкцій. 


Тип цистерн також відрізняється. Вони підбираються виходячи з виду палива і способу транспортування.


Види резервуарів для зберігання і перевезення нафти і нафтопродуктів


Резервуари для зберігання і перевезення нафтопродуктів поділяються на кілька категорій: по типу розміщення, конструкції і орієнтації установки. Розглянемо їх докладніше.


 За типом розміщення:


  • наземні - балони або цистерни встановлюються на поверхні землі або на узвишші, закріплюються за допомогою опор або на спеціальних платформах, вони обладнані люками, які мають телескопічну конструкцію для можливості налаштування, виходячи з висоти установки; 
  • підземні - встановлюються в грунт на заздалегідь підготовлені платформи або в спеціальні бетонні оболонки, конструкції можуть бути як одностінними, так і двостінними, найчастіше використовується другий варіант, він дозволяє забезпечити більш високу ступінь безпеки і контроль.




 За різновиди конструкції:


  • одностінні - найчастіше використовуються для наземної установки, в разі ж з підземної готується спеціальний бетонний саркофаг, такий прийом використовується для підвищення безпеки і можливості контролю тиску, виявлення витоків; 
  • двостінні - більш безпечний варіант, що дозволяє оперативно виявити і усунути протікання, для цього міжстінний простір заповнюється газом з більш низьким тиском або рідиною, контроль проводиться за допомогою манометрів.


 За орієнтації установки:


  • горизонтальні - найбільш часто використовувані конструкції, вони є універсальними для всіх видів нафтопродуктів - як для зберігання, так і для перевезення; 
  • вертикальні - використовуються у випадках, коли горизонтальні конструкції недоцільні чи ні достатньої кількості місця.


 Тип конструкції і розміщення визначається потребами замовника, особливостями місця установки і властивостями палива, яке буде зберігатися. Але є перелік вимог, відповідність яким є обов' язковим для кожного з типів.


Вимоги до резервуарів


Список вимог ґрунтується на хімічних і фізичних властивостях нафтопродуктів, а також умови зберігання та транспортування. Балони або цистерни повинні мати необхідний рівень безпеки і системи контролю тиску, температури і індикації витоку.


 Такі вимоги пред' являються з огляду на наступні властивостей нафтопродуктів:


  • високий рівень пожежонебезпеки - повний захист від джерел відкритого вогню, а також ймовірності виникнення іскри; 
  • вибухонебезпечність в разі різкого розширення - для уникнення вибуху існує цілий перелік механізмів, які активуються при підвищеному рівні внутрішнього тиску; 
  • висока чутливість до сторонніх речовин - нафтопродукти легко псуються при попаданні різних домішок, з якими вони вступають в хімічні реакції.


 Якщо мова йде про транспортування, то обов' язково враховується вид транспорту. Так, наприклад, під час перевезення по залізниці цистерни піддаються впливу вібрацій. Для їх нівелювання в конструкції залізничних установок передбачена додаткова стабілізація.


 Що стосується місткості, то тут все залежить від вимог замовника, стандартних розмірів немає. На сьогодні одні з найбільш містких моделей досягають 120 000 тон.


ЧОМУ ВСЕ БІЛЬШЕ ПІДПРИЄМСТВ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ПРОПАН-БУТАН? ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ"!




Де можна купити резервуари для зберігання нафтопродуктів?


Якщо у вас виникла необхідність в організації транспортування або зберігання нафти або її похідних і вам необхідний надійний партнер, який зможе поставляти як сама сировина, так і резервуари для нього, компанія " УКРАВТОНОМГАЗ" готова запропонувати свої послуги.


 Ми спеціалізуємося на розробці та інтеграції автономних газових систем в промислових і побутових масштабах, а також повністю забезпечуємо їх обслуговування, ремонт і постачання палива. Працюючи на ринку України 10 років, ми маємо великий практичний досвід і понад 300 реалізованих об' єктів, які були успішно введені в експлуатацію і активно використовуються. Наша компанія має всі необхідні дозволи, а обладнання, що поставляється і сировину відповідає всім міжнародним стандартам.


 У пошуках надійного партнера вибирайте " УКРАВТОНОМГАЗ" - ми забезпечуємо прозорість, надійність, доступність! 

Сьогодні дуже актуальним є інтерв'ю від 29.09.2021 року директора стратегічного розвитку ТОВ "УКРАВТОНОМГАЗ" Дорофеєва Андрія Сергійовича надане паливному інтернет-ресурсу ENKORR про вартість 1 Гкал та окупність об‘єктів автономного газопостачання. "Опалення на LPG: шанс замислитися знову" На 2022 рік цифри дещо відрізняються, а от термін окупності систем автономного газопостачання зменшується.

Посилання на інтерв’ю: https://enkorr.ua/uk/columns/_otoplenie_na_lpg_shans_zadumatsya_snova/248026

 

 

Щоб проаналізувати та порівняти витрати на різні види палива для підприємства вам достатньо відвідати наш КАЛЬКУЛЯТОР ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ. На калькуляторі ви можете змінювати потужність пальників (кВт*годину, ккал*годину) та ціни на енергоносії (пропан-бутан, природний газ, дизильне пальне, пелета).

Посилання на калькулятор: https://ukravtonomgaz.ua/calc/busines-heating

 

 

УКРАВТОНОМГАЗ В ЦИФРАХ
12
років
Успішної роботи
650
об’єктів
Змонтованих під ключ
80 000
куб.м
Сумарний об’єм газгольдерів
190 000
тонн
Створений ринок LPG в рік
НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Віртуальний 3d тур об'єктів газопостачання
Натисніть play та подорожуйте самостійно
НОВИНИ
13 лютого, 17:39
87
«Зернові технології» – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована…
24 січня, 17:31
158
Запрошуємо всіх відвідати стенд ТОВ УКРАВТОНОМГАЗ на міжнародній виставці ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ 2024. Дана подія відбудеться 14 – 16 лютого 2024 в…
24 серпня, 9:49
135
Компанія УКРАВТОНОМГАЗ щиро вітає всіх з найважливішим святом для кожного українця -з Днем Незалежності України!      Ціна нашої свободи набула…
07 серпня, 10:47
1,043
Директор компанії ТОВ "Укравтономгаз" Черненко Віктор Миколайович розповідає про перевагу використання газових електрогенераторів на метані та пропан…
19 липня, 11:12
550
Все більше підприємств обирають пропан (LPG)  як альтернативу природному газу через нестабільність цін та загрозу відключень трубопровідного газу…
03 червня, 10:24
196
В ЄС пропонується та планується зменшення ставки податку на додану вартість (ПДВ) на скраплений вуглеводневий газ (LPG) до 5%. В Країнах…
10 травня, 17:17
233
BioLPG — це пропан, який виробляється з відновлюваної сировини, таких як рослинні відходи; його також називають відновлюваним пропаном і біопропаном…
07 травня, 20:07
398
Світова LPG Асоціація (WLPGA) підготувала презентацію про переваги використання синтетичного натурального газу (SNG) і звернулася до всіх учасників…
03 квітня, 18:15
144
30 березня 2023р. Європейською радою було прийнято постанову, яка продовжує строком на 1 рік добровільну мету держав, що входять до Європейського…
28 березня, 20:59
104
23 березня 2023 року Компанія ТОВ «Укравтономгаз» прийняла участь у  третій конференції циклу «Бізнес-трансформації на агроринку».   Конференція…
17 березня, 11:35
232
Шановні партнери!   Запрошуємо Вас відвідати конференцію БІЗНЕС-ТРАНСФОРМАЦІЇ НА АГРОРИНКУ   ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ: НОВІ РИНКИ,  ІНВЕСТИЦІЇ.  Захід…
15 вересня, 18:18
4,109
В жовтні LPG збереже вартісну різницю 1 Гігакалорії в 2 рази з природним газом для промисловості. З початку вересня 2022 року оптові ціни на…
-
БЕЗКОШТОВНА ГАЗИФІКАЦІЯ
Обмеженій кількості клієнтів наша компанія надає обладнання і монтаж автономного газопостачання безкоштовно на умовах наших поставок газу. Якщо Ви хочете отримати комерційну пропозицію на монтаж автономного газопостачання, заповніть форму нижче.